19 лютого 2020 року в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбудуться комітетські слухання на тему «Сучасний стан українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціального/публічного діалогу».

До участі у заході запрошені народні депутати України, представники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, представник об’єднань профспілок та організацій роботодавців, засобів масової інформації, наукових установ та інші.
Слухання відбудуться 19 лютого 2020 року о 14.30 год. за адресою: м.Київ, вул. Грушевського, 18/2, кімната 12.