22 січня 2015 року Федерація професійних спілок працівників малого та середнього підприємництва України відзначає 25-ту річницю з дня створення.

Шановні спілчани!

За час свого існування Федерація  зарекомендувала себе як активний учасник процесу реформування трудової та соціально-економічної сфер життя трудящих в країні, вірний товариш, помічник і порадник кожному члену профспілки.

Починаючи з 22 січня 1990 року відбулося багато важливих подій, і ми завжди ішли у ногу з часом. І зараз, як ніколи, важливо враховувати український та світовий досвід і традиції профспілкового руху і водночас – впроваджувати нові проекти й підходи у вирішенні проблем.

У цей непростий час головним нашим завданням залишається збереження робочих місць працівників, їхніх соціальних гарантій, пошук нових можливостей для покращання добробуту наших спілчан.

Вітаємо всіх членів та відданих друзів Федерації з 25-тою річницею

з дня створення.
Дякуємо за Вашу повагу, прихильність та плідну співпрацю. Сподіваємось на подальші взаємовигідні професійні стосунки, взаємну підтримку та гуртування за ради гідного життя.

Голова Федерації                                                                                        Вячеслав Рой