4 лютого відбулося перше засідання робочої групи при Комітеті Верховної Ради України з обговорення положень законопроектів трудового законодавства : №2410, №2410-1, №2708, №2708-1, №2708-2). Засідання робочої групи тривало 2 години. Відбувалися активні, ж

4 лютого відбулося перше засідання робочої групи при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів з обговорення положень законопроектів трудового законодавства : №2410, №2410-1, №2708, №2708-1, №2708-2).
Засідання робочої групи тривало 2 години. Відбувалися активні, жваві дискусії за участі широкого кола учасників. Зокрема, під час засідання свою позицію щодо вказаних законопроектів висловили не лише народні депутати, а й представники інших інститутів влади та громадянського суспільства:
-    Вячеслав Рой – Голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України,
-    Сергій Савчук – національний координатор МОП в Україні,
-    Олександр Шубін – заступник Голови Федерації профспілок України,
-    Сергій Біленький -Заступник Голови Ради Федерації Роботодавців України,
-    Олена Степаненко - представник Уповноваженого з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав та інші.

В ході свого виступу Голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України Вячеслав Рой зазначив, що сьогодні всі погоджуються з необхідність реформування Трудового законодавства України. В той же час положення 5 законопроектів, які пропонують зміни до трудового законодавства  потребують детального обговорення. Важливо, щоб до процесу обговорення залучалися всі сторони соціального діалогу, а не лише репрезентативні, а також  інші стейкхолдери.