7 жовтня 2014 року в Києві відбувся Всеукраїнський форум профспілок «За гідну працю і добробут людини»

7 жовтня 2014 року в Києві відбувся Всеукраїнський форум профспілок  «За гідну працю і добробут людини» на честь  Всесвітнього дню дій за гідну працю. Міжнародна конфедерація профспілок щорічно відзначає цей день, який об’єднує членів профспілок на боротьбу за реалізацію свого права на гідну працю та гідне життя. У понад ста країнах світу 7 жовтня відбуваються різноманітні заходи за участі мільйонів трудящих, які нагадують урядам і роботодавцям своїх країн про необхідність економічного зростання, що базується на умовах гідної праці і створенні нової глобальної економіки, в центрі якої має бути людина.
Цього року в Україні об’єднання профспілок вирішили також відзначити Всесвітній день дій за гідну працю та провести Всеукраїнський форум профспілок. У роботі форуму взяв участь Голова Федерації профспілок малого та середнього підприємництва України Рой В. Є., Міністр соціальної політики Людмила Денісова та представники Адміністрації Президента України, міністерств та відомств.
Учасники Всеукраїнського форуму профспілок  закликали Уряд розпочати діалог з соціальними партнерами для визначення практичних завдань, строків, індикаторів та механізмів реалізації основної мети реформ – досягнення європейських стандартів життя, передусім у сферах зайнятості, оплати, безпеки праці, оподаткування, соціального розвитку, ефективного виробничого та трудового потенціалу країни, для успішної конкуренції на світових ринках та прийняли резолюцію, яку направлять до Уряду країни з вимогами до Кабінету Міністрів.