Євроінтеграція для України

     На сьогоднішній день Україну охопило революційне полум’я «європейських майданів», тисячі людей вийшли на вулиці Києва, Львова, Івано-Франківська та інших міст нашої держави.
     Євроінтеграція для нашої країни – це не короткострокова кон’юктура. Це шлях на якому Україна буде впроваджувати сучасні європейські соціальні стандарти (гідної роботи і зарплати, високого рівня життя, освіти, пенсійного забезпечення, належної охорони праці), переможе корупцію і виведе малий та середній бізнес на європейську площину.
Україна може стати новим центром економічного зростання Європи. Ми маємо один з найбільших європейських ринків, величезний експортний та транзитний потенціал, багаті природні ресурси, широкий ринок споживання.
    Ми не повинні допустити, щоб Україна була «вічно молодою та перспективною» країною, яка ніколи і нічого не зможе досягти.

     Рішення Уряду України призупинити процес підготовки до підписання угоди про асоціацію - це розчарування не лише для українського народу, а й для Євросоюзу.
     В цей важливий для кожного громадянина нашої держави момент Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України закликає представників малого та середнього бізнесу, підприємців підтримати вимоги Європейського майдану та долучитися 29 листопада п.р. до масової акції на підтримку євроінтеграційного вектору розвитку нашої держави.
     Один день не допоможе Вам отримати надприбутку, проте зможе вирішити долю всієї держави.
     Ми впевнені, що майбутнє України знаходиться в міцних відносинах з ЄС, оскільки Україна – це Європа!!!!!!
Голова Федерації                                                                             Вячеслав Рой