Голова Федерації Вячеслав Рой з робочим візитом відвідав Вільнюс у складі української делегації.

Голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України Вячеслав Рой з робочим візитом відвідав Вільнюс у складі української делегації.

Під час візиту члени української делегації Вячеслав Рой, Ростислав Дзундза - координатор робочої групи «Соціальний діалог» Форуму Громадянського суспільства Східного партнерства , Тетяна Тимошенко – Голова Ради Федерації роботодавців у сфері туризму України, Михайло Волинець – Голова Конфедерації вільних профспілок України, народний депутат України Олександр Бригинець зустрілися з представниками профспілки Литви "Солідарумас" та представниками Конфедерації промисловців Литви. В ході зустрічі обговорювались питання економічної та соціальної політика в Україні, реалізації реформ для подальшої інтеграції України з ЄС. Велику увагу було також приділено подіям на Сході України, обговорювались питання надання гуманітарної допомоги від литовської сторони для громадян, постраждалих внаслідок подій на Донбасі, розширення співпраці між Україною та Литвою.
23 вересня 2014 року в ході візиту відбулася зустріч з заступником Спікера Сейму Литви Альгирдасом Буткявічюсом, під час якої обговорювались питання нинішніх подій в Україні, розвиток соціальної безпеки, соціального діалогу, реформування соціального забезпечення та реалізації спільних проектів.