Керівника Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України Вячеслава Рой обрано Головою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС.

7 червня 2019 року Вячеслава Рой обрано Головою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС.
Платформа громадянського суспільства (ПГС) Україна-ЄС - орган громадянського суспільства, створення якого передбачено ст. 469-470 Угоди про асоціацію. Згідно з положеннями Угоди ПГС є двостороннім органом, що складається з представників громадянського суспільства.

Членами ПГС є представник трьох секторів: профспілок, організацій роботодавців та громадських організацій та координатори 6 робочих груп.
Представники профспілкових організацій:
1. Вячеслав Рой, Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України
2. Михайло Волинець, Конфедерація Вільних профспілок України
3. Григорій Осовий, Федерація профспілок України

Представники сектору роботодавців:
1. Родіон Колишко, Конфедерація роботодавців України
2. Ольга Тарасенко, Об'єднання організацій роботодавців України

Представники громадського сектору:
1. Іван Кульчицький, ГО «Агенція Європейських Інновацій»
2. Лілія Олексюк, Всеукраїнська Асоціація «Інформаційна безпека та інформаційні технології»
3. Олена Павленко, DiXi Group.

Голова УС ПГС є Співголовою Платформи громадянського суспільства за посадою та  здійснює загальну координацію роботи УС ПГС, представляє УС ПГС у взаємодії з ЄЕСК, органами асоціації, органами влади України, інституціями ЄС і ЗМІ, а у разі необхідності може делегувати свої повноваження або іншому члену УС ПГС для виконання необхідних представницьких функцій. Голова УС ПГС обирається з-поміж членів УС ПГС більшістю голосів з врахуванням принципу ротації представництва секторів. Термін головування складає 10 місяців.