Лист Голові Центральної Виборчої Комісії Шаповал В.М.

ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК ПРАЦІВНИКІВ
                                        МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА УКРАЇНИ

Вих. №08/46-12
від «31 » серпня  2012 року

Голові Центральної Виборчої Комісії
                                                                                             В.М. Шаповал

Шановний Володимире Миколайовичу!

Рішенням Центральної Виборчої Комісії України по виборчому округу №37 зареєстрований кандидат у народні депутати України Олійник Руслан Юрійович 27.09.1985р.н., який представляється заступником Голови Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України.
      Офіційно повідомляємо, що Олійник Руслан Юрійович ніколи не обирався до керівних органів Федерації і на сьогоднішній день не має права діяти від імені заступника Голови Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України.

З повагою,
                                     Голова Федерації                                                         Рой В.Є.