Лист-звернення до профспілок

Доводимо до вашого відома, що 17 грудня 2011 року УІІІ позачерговим З’їздом  Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України Всеукраїнська профспілка працівників малого та середнього бізнесу "Єднання" та її голова Кожевіна Н.Д., як член Федерації, були виключені зі складу Федерації, і ваша профспілкова організація у тому числі.

Суть проблеми наступна:
    Кожевіна Н.Д. як колишній Почесний Голова Федерації 15 листопада 2011 року скликала Пленум Федерації без участі представників трьох Всеукраїнських профспілок, на якому було прийнято рішення про відсторонення від посади Голови Федерації Роя В.Є.
    Що спонукало Кожевіну Н.Д. до таких дій? Усім Вам добре відомі події Майдану і протести підприємців протягом 2010-2011 рр., пов’язані із відстоюванням інтересів підприємців і, зокрема, вимоги щодо відміни положень Податкового Кодексу, які унеможливлювали підприємницьку діяльність.
   Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України провела колосальну роботу, організовуючи по всій Україні мітинги протесту, проводились наради з підприємцями , вивчались та узагальнювались питання, які пізніше «лягли» на папір як вимоги до Уряду. Фіналом цих протестів було пікетування 19 травня 2011 року Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та адміністрації Президента, внаслідок чого, все-таки, вдалось добитись суттєвих поступок і були внесені зміни до Податкового Кодексу.
  Однак в заходах протесту не брали участі підприємці-члени  Всеукраїнської профспілки працівників малого та середнього бізнесу "Єднання" і Вашої профспілки в тому числі. Кожевіна Н.Д. постійно переконувала Голову Федерації ППМСПУ Роя В.Є. в тому, щоб такі акції не проводити. Тобто як член Федерації діяла всупереч нормам Статуту і не підкорялась рішенню і вимогам членських організацій Федерації.
Навпаки, увійшла до складу Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України і відверто стояла на позиціях, які вносилися представниками КМУ. В результаті (на нашу думку не без підказки про урядової сторони) вирішила усунути з посади незручного для Уряду Голову Федерації ППМСПУ Роя В.Є. і в такий спосіб велику Федерацію профспілок зробити "кишеньковою", а підприємницький сектор залишити без профспілкового захисту.
      Для того, щоб перемагати, підприємницький рух повинен бути єдиним.
    Сподіваємось, що Ви дасте належну оцінку своїм профспілковим лідерам і завжди будете готові прийняти участь в активних діях на захист підприємницького сектору.
Федерація готова до співпраці з активними громадянами і надалі буде відстоювати інтереси підприємницького середовища.

Рада Федерації