Олена Варнакова - Жанна д'Арк сучасності, потребує операцію на серці

Олена Юріївна Варнакова зарекомендувала себе як справжній безкомпромісний борець за права підприємців.

Вона очолює Чернігівську профспілку підприємців, являється співголовою Ради підприємців Чернігівщини, членом Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України та членом Ради підприємців при Верховній Раді України.

Її образ - це навід'ємна асоціація з Податковим майданом. Адже саме вона очолила акцію протесту проти Податковго кодексу та привезла чернігівських активістів до Києва.

Олена Варнакова - сильна та вольва особистість, яка бореться за права кожного. Однак, навіть незламні люди потребують допомоги. В найближчий час їй необхідно зробити складну та  дорогу операцію на серці.

Свою підтримку Олені Варнаковій ви зможете надати, відправивши необхідні кошти на її розрахунковий рахунок.

Банк ВТБ

Код 14359319

Рахунок 29244000003010

Призначення платежу: зарахування коштів на ПК № 4438740101080526 Варнакова Олена Юріївна.