Підписано угоду про співпрацю між профспілками та роботодавцями в сфері малого та середнього підприємництва

Малий та середній  бізнес сьогодні - це соціально-економічний фундамент, без якого не може стало розвиватися будь-яка інноваційно-орієнтована, а особливо європейська держава. Малий та середній  бізнес багато в чому визначає темпи економічного зростання, структуру і якість внутрішнього валового продукту. Основна його функція, яка є надзвичайно важливою - соціальна. Для того щоб країна досягла значних успіхів в економічному поступі, треба створити умови для розвитку малого та середнього бізнесу.
 В Україні в 2015 році 99,8% суб'єктів підприємництва становили малий і середній бізнес, в якому було зайнято 80% населення, однак його частка у ВВП становила лише 15%.
Створення сприятливого середовища для розвитку та функціонування малого і середнього бізнесу в Україні – це запорука створення нових робочих місць, професійне навчання, підняття рівня економічного розвитку.

24 березня 2017 року  підписано Угоду про співробітництво між Об’єднанням організацій роботодавців України (ООРУ) та Федерацією професійних спілок працівників малого та середнього підприємництва України.«Підписання Угоди про співробітництво між організаціями, які представляють бізнес та найманих працівників – це значний крок вперед. Спільні дії можуть стати запорукою подолання монополізму, як в стороні профспілок так і в стороні роботодавців, та сприяти виробленню консолідованої позиції на основі діалогу та взаємопорозуміння», - зазначив Вячеслав Рой.

«І роботодавці, і профспілки у сфері малого бізнесу виборюють нині гідні умови для існування та розвитку підприємництва, вони на одному боці. Лише сконсолідованих партнерів буде слухати уряд. Саме таким чином нам вдасться підтримати паростки середнього класу, дати підприємцям міцний стимул для поступу. Ми пропонуємо співпрацю за основі прозорості, взаєморозуміння, системності», – наголосив голова ООРУ Анатолій Кінах.