Прес-конференція на тему: "Марш порожніх гаманців"

"Згоден з владою - сиди вдома! Не згоден - рушай з нами!". Членські організації Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємства України та підприємницькі організації Вінницької, Київської, Хмельницької, Чернігівської областей України, в рамках всесвітнього дня боротьби з бідністю, оголосили акцію протесту проти зубожіння українського народу.

Акція розпочнеться 13 жовтня о 10-00 біля арки Дружби народів. Учасники акції пропонують владі реальні шляхи легалізації зарплат, вимагають справжньої пенсійної реформи, виступають проти грабіжницького проекту бюджету 2012 року, протестують проти наступу на права і свободи громадян.

Учасники прес-конференції: голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємства України В'ячеслав Рой, голова Всеукраїнської профспілки працівників малого та середньогобізнесу "Єднання" Наталія Кожевіна, заст. голови Всеукраїнської профспілки "Столиця-Регіони" Юрій Єременко, директор Вінницького інформаційно-аналітичного Центру проблем підприємництва Ірина Касьян.