Проект Закону України про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо усунення норм, які порушуют

28 жовтня 2019 року на своєму засіданні Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів розглянув підготовлений до другого читання проект Закону України про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси роботодавців України (реєстр. № 1233).

В ході обговорення порівняльної таблиці до законопроекту відбувалася жвава дискусія навколо окремих правок народних депутатів України. Так, за наполяганням народного депутата України - члена Комітету Юлії Тимошенко на підтвердження поставлено та підтримано пропозицію народного депутата Миколи Бабенка щодо застосування до юридичних осіб та фізичних осіб - які використовують найману працю, що є платниками єдиного податку І-ІІІ груп, «попередження» в разі виявлення вперше порушення пов’язаного з фактичним допуском працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту).

За результатами голосування законопроекту Комітет прийняв рішення схвалити текст порівняльної таблиці з урахуванням проголосованих на засіданні Комітету поправок народних депутатів України та рекомендував парламенту прийняти законопроект реєстр. №1233 у другому читанні та в цілому як Закон.

 

 

Джерело: офіційний сайт Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів