Проходження репрезентативності членськими організаціями Федерації

Національною службою посередництва і примирення України та її відповідними відділеннями здійснено перевірку відповідності критеріям репрезентативності членських організацій Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України.

Станом на 1 липня 2013р. чисельність Федерації становить 195 тис. членів, а  три Всеукраїнські профспілки:
      Всеукраїнська профспілка працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та  готельного господарства
      Всеукраїнська профспілка «Столиця-Регіони»
     Профспілка працівників вільного підприємництва України
та
     Профспілкове об’єднання працівників малого та середнього бізнесу «Столиця»
отримали свідоцтва про відповідність критеріям репрезентативності.

Полтавська обласна професійна спілка працівників недержавних підприємств «Співдружність», Запорізька професійна спілка підприємців автомобільного ринку, Профспілкова організація "Чернігівська профспілка підприємців" підтвердили репрезентативність через Всеукраїнські профспілки.