Тривають дискусії щодо майбутнього Східного партнерства

Дискусії щодо майбутнього Східного партнерства створюють для України, Грузії та Молдови нові «вікна можливостей», щоб адвокатувати подальше зближення з Європейським Союзом. Українська платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства (УНП)також підтримує створення в рамках СхП окремого треку для асоційованих країн.

Вчора у відповідь на заклик УНП провести спільні консультації  з Українською стороною Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС), представники керівних органів обох Платформ провели зустріч з метою координації спільних дій  та обговорення бажаних змін в рамках Східного партнерства і можливих форматів подальшого функціонування Платформ.


Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС привітала ініціативу виокремлення в рамках СхП окремого треку для Грузії, Молдови, України та посилення співпраці між ними. Представники Платформ також обговорили точки дотику між робочими групами обох Платформ, перспективи та виклики можливого об’єднання Платформ, питання комунікації спільних позицій серед стейкхолдерів.


Зустріч стала першою у серії спільних консультацій щодо подальшої діяльності Платформ. Сподіваємося, цей процес сприятиме злагодженій взаємодії Платформ, відтак посилить як самі Платформи, так і вплив громадянського суспільства на європейську інтеграцію.
 

 

Джерело: Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства