У Києві протестуюсть проти зубожіння "Маршем порожніх гаманців".

У Києві протестують проти зубожіння "Маршем порожніх гаманців". Близько 300 чоловік проводять сьогодні в Києві  "Марш порожніх гаманців" на знак протесту проти зубожіння українського народу.Учасники маршу зібралися біля арки Дружби народів, де провели мітинг з прапорами Федерації профспілок працівників малого і середнього підприємництва. 

До Києва на акцію прибули люди з різних регіонів, зокрема з Луганської, Запорізької і Хмельницької областей. 

За словами глави Федерації профспілок працівників малого і середнього підприємництва В'ячеслава Роя, декілька автобусів правоохоронці не пропустили до столиці.

Учасники маршу відправилися колонною до Кабінету міністрів України, скандуючи: "Міністрам, депутатам – в руки лопати!", "Азарову – мінімальну пенсію!", "Уряду – ганьба!".

Біля будинку уряду учасники акції передали представникові департаменту інформації і масової комунікації секретаріату Кабміну Михайлу Шевченку попередження про те, що народ, який наймав їх на роботу, може розірвати трудовий договір з ними в разі невиконання вимог учасників акцій. 

Вони також передали уряду резолюцію, підписану організаціями, що беруть участь в акції з вимогою, зокрема, відмінити діючі Податковий кодекс і пенсійну реформу, проводити позапланові перевірки господарської діяльності лише за рішенням суду, припинити тиск правоохоронних органів на підприємців. 

Учасники маршу символічно залишили біля Кабміну декілька порожніх гаманців і відправилися до Верховної ради.  Частина забору, встановленого довкола парламенту, учасники акції обтягнули колючим дротом, а на сам паркан повісили тюремну форму в смужку. 

Тим часом, протестуючі скандували: "Ганьба!", "Зрада – на нари!", "Відмінити пільги депутатам!", а також розвернули плакат: "Звичка – жити за парканом". Крім того, учасники акції передали через паркан металеві тарілки "для баланди".  Після цього учасники акції відправилися до будівлі Міністерства внутрішніх справ і Адміністрації президента.

Джерело: Інтерфакс-Україна