Участь Вячеслава Роя у Першотравневому Марші

Вячеслав Рой, Голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України, взяв участь у Першотравневому Марші за соціальні зміни.

За його словами, в рамках цієї події зібралися представники різних професій, із різних країн, під різними прапорами.

"Сьогодні я маю передчуття того, що ми стоїмо на порозі формування нового профспілкового руху, того руху, який показав в усьому світі  - хто є господар на землі. Люди навчилися відстоювати свої права лише організувавшись і об’єднавшись.", - заявив Вячеслав Рой.

На його думку, це перша спроба, коли представники незалежних профспілок і громадських організацій об’єдналися проти прийняття Трудового кодексу.

"Ми бачимо гасло: "За 35-годинний робочий день" – це не утопія, це реальність. Так живе велика кількість розвинутих країн. Я впевнений, що це стане основою, яка дозволить нам об’єднати свої зусилля та бути єдиною силою.", - заявив Голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України.