Вебінар «Як громадянське суспільство впливає на виконання Угоди про асоціацію? Усе про Платформу громадянського суспільства Україна-ЄС»

У 2014 році Україна та Європейський Союз підписали Угоду про асоціацію. Для її виконання були створені спеціальні інституції. Рада асоціації об’єднала представників Уряду, Єврокомісії та Ради ЄС, Парламентський комітет асоціації – членів Європарламенту та Верховної Ради. А громадянське суспільство з України та Європейського Союзу бере участь у виконанні Угоди про асоціацію завдяки Платформі громадянського суспільства Україна-ЄС. Платформа створена відповідно до Угоди про асоціацію, а тому є унікальним офіційним каналом для просування пріоритетів громадськості на порядок денний ЄС та відносин Україна-ЄС. Рекомендації Платформи обов’язково розглядає Рада асоціації Україна-ЄС; аналізують та враховують у своїй діяльності інституції ЄС та весь євроінтеграційний блок українського Уряду.

На вебінарі ви дізнаєтесь:

  • Як громадянське суспільство впливає на проведення євроінтеграційних реформ в Україні?
  • Що таке Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС: історія створення та правове регулювання?
  • Чим займається Українська сторона Платформи та як співпрацює з європейським громадянським суспільством – Європейським економічно-соціальним комітетом?
  • Чим Платформа відрізняється від інших громадських об’єднань?
  • Переваги членства у Платформі та як до неї вступити.

Спікер вебінару: Вячеслав Рой, голова Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС; голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України.

Для перегляду вебінару перейдіть за посиланням: www.civic-synergy.org.ua/online-courses/vebinar-yak-gromadyanske-suspilstvo-vplyvaye-na-vykonannya-ugody-pro-asotsiatsiyu-use-pro-platformu-gromadyanskogo-suspilstva-ukrayina-yes/

 

 

Джерело: сайт проекту "Громадська синергія": https://www.civic-synergy.org.ua/