Відбулося друге засідання Ради з питань торгівлі та сталого розвитку

16 жовтня 2018 року Голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємнитцва України Вячеслав Рой прийняв участь у другому засіданні Ради з питань торгівлі та сталого розвитку в рамках якого відбувся розгляд заяв поданих на участь у відборі до Дорадчої групи. В рамках прийнятого рішення про пропорційність представлення ГО по соціальному, економічному та екологічному направленню в створюємій Дорадчій групі, найбільша кількість бажаючих- потенційних членів, подали заяву про пріорітетність економічного напрямку. Враховуючи, що кількість членів Дорадчої групи не обмежена, тому всі бажаючі ГО, які працюють за соціальними, екологічними напрямками та відповідають критеріям відбору як, то : зареєстровані в Україні; діяльність ГО має поширюватися на територію України або області/областей України; на час подачі заяви ГО повинна проводити свою діяльність не менше ніж два роки; до сфери діяльності ГО повинні належати питання сталого розвитку соціального або екологічного або економічного спрямування; заплановані заходи ГО мають відповідати пріоритетам в рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом з іншої,
мають можливість подати відповідну заявку до Ради з питань торгівлі та сталого розвитку. Треба тільки дивитися на сайті МЕРТ, коли буде розміщене відповідне повідомлення.
Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України включено до складу Дорадчої групи за соціальним напрямом.