Відбулося перше, в цьому році, засідання СПО профспілок

21 січня 2019 року відбулося перше в цьому році засідання Спільного представницького органу об'єднання профспілок. Головне питання - про хід колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк.

Серед інших питань прийнятті рішення:

1.  "Про делегування представників СПО об’єднань профспілок до складу Національного агентства кваліфікації".

2.  "Про внесення змін до складів Робочої комісії об’єднань профспілок та її Секретаріату".

3. "Про делегування представників СПО об’єднань профспілок до складу Ради з питань професійної орієнтації населення".

4.  "Про делегування представників СПО об’єднань профспілок до Робочої групи з підготовки проекту Типового положення про конкурс на посаду керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти".