Відбулося засідання Ради Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України

29 жовтня 2015 року відбулося засідання Ради Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України. В його роботі взяли участь представники усіх 4 всеукраїнських профспілок - членських організацій Федерації. На засіданні також були присутні представники Профспілкової організації працівників малого,середнього бізнесу та плавскладу "Єднання" в Дніпропетровській області – Галина Залога, Професійної спілки працівників кооперації та інших форм підприємництва "Наше право" Луганської області – Геннадій Мірошниченко. В ході зустрічі обговорювались питання діяльності Федерації, зокрема участь у  Форумі громадянського суспільства Східного партнерства та Платформі громадянського суспільства Україна - ЄС.