Відбувся ІХ Позачерговий З'їзд Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України

9 червня 2013 року у м.Львів відбувся ІХ Позачерговий З'їзд Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України. В роботі З’їзду взяли участь представники членських організацій Федерації: Всеукраїнської професійної спілки працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства, Всеукраїнської професійної спілки «Столиця-Регіони», Професійної спілки працівників вільного підприємництва України, Запорізької професійної спілки підприємців автомобільного ринку, Полтавської обласної професійної спілки працівників недержавних підприємств «Співдружність», Чернігівської профспілки підприємців, Профспілкового об’єднання працівників малого та середнього бізнесу «Столиця». На З’їзді обговорювались питання діяльності Федерації, перспективи на майбутнє. Представники всіх членських організацій Федерації станом на 9 червня 2013 року підписали нову редакцію Угоди про об’єднання Всеукраїнських та інших професійних спілок в Федерацію профспілок працівників малого та середнього підприємництва України.