ВП працівників туристичної галузі отримала свідоцтво про проходження репрезентативності

  6 квітня 2012 року заступник голови Національної служби посередництва і примирення Сергій Гербеда вручив свідоцтво про проходження репрезентативності Голові Всеукраїнської професійної спілки працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства Галаніній Дарї.

Проходження процедури визнання репрезентативності Всеукраїнської професійної спілки працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства дозволяє їй брати участь у колективних переговорах з укладення генеральної угоди, делегувати представників до Національної тристоронньої соціально-економічної ради, до органів управління  фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування та інших тристоронніх органів соціального діалогу.

  На врученні були присутні Голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України Вячеслав Рой, Голова ради Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України Павло Цируль та виконавчий директор Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України Тетяна Тимошенко.

  За словами заступника голови Національної служби посередництва та примирення Сергія Гербеди дане вручення стало вдалим розвитком соціального діалогу в царині туризму.

"Роботодавець в особі Голови ради Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України Павло Цируль вперше прийшов привітати свого соціального партнера, з отриманням свідоцтва про репрезентативність. Це є гарним знаком для розвитку соціального діалогу, в туристичній галузі." - зазначив Сергій Гербеда.