Всеукраїнська профспілка "Столиця-Регіони" візьме участь у Весняному марші протесту 19 травня 2011 року в рамках Всеукраїнської громадянської акції "Вперед". Таке рішення одноголосно ухвалила Рада профспілки 26 квітня.

Заступник голови профспілки, голова Київської обласної профспілковї організації "Столиця-Регіони" Юрій Єрьоменко, коментуючи це рішення, зазначив: "Первинні організації нашої профспілки повністю підтримують мету громадянської акції "Вперед" і згодні з методами її досягнення. Ми втратили надію, що влада добровільно, без тиску з боку громадських та профспілкових організацій, почує і виконає вимоги підприємців. Ми мусимо захистити наш бізнес, захистити соціальні права найманих працівників малого та середнього підприємництва України. А без цього у наших людей немає майбутнього. Ми вийдемо на вулицю 19 травня і вимагатимемо від Верховної Ради України ухвалення пакету законопроектів, розроблених Радою підприємців України і поданих до парламенту народним депутатом Наталією Королевською".

Всеукраїнська профспілка "Столиця-Регіони" є членською організацією Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України.