З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ!!!!

                       Друзі!!!  У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!
    Щиро вітаю вас з професійним святом, у цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.
     Підприємці – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного міста.

   У цей день світ вітає людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет держави. Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті країни, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв'язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій.


     Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!
     Щастя, здоров'я, миру і злагоди Вам і Вашим родинам!

 

 

Вячеслав Рой