ЗАКОНОПРОЄКТ № 5371 ЗНЯТИЙ З РОЗГЛЯДУ.

ЗАКОНОПРОЄКТ № 5371 ЗНЯТИЙ З РОЗГЛЯДУ.


 У  Верховній Раді України 9 липня ц.р. мав розглядатися у цілому проект Закону щодо спрощення регулювання трудових відносин № 5371.

Що передбачає законопроєкт
Законопроєктом №5371 фактично скасовується обов'язковість норм трудового права для всіх, хто працює на приватних підприємствах менше ніж з 250 співробітниками, тобто законопроєкт фактично позбавляє трудових прав більше ніж 70% працівників.
Автори законопроекту запевняють, що хочуть прибрати зайву бюрократію принаймі та організації роботи співробітників на підприємствах малого та середнього бізнесу. Причому не лише на час війни.


Нагадуємо, що 7 червня 2022 року Комітетом з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів ухвалено рішення направити законопроєкт № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.  Розгляд цього проєкту у парламенті можливий на пленарному тижні 13-17 червня поточного року.