Засідання Комітету Громадської Ради при Міністерстві соціальної політики

Засідання Комітету з питань формування основних напрямків державної політики та здійснення відповідно до закону державного нагляду у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування, проведення соціального діалогу з питань формування та реалізації державної соціальної політики, регулювання соціально-трудових відносин Громадської Ради при Міністерстві соціальної політики27 березня 2013 року Голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України, заступник Голови Громадської Ради, Голова комітету Рой В.Є. провів засіданні Комітету з питань формування основних напрямків державної політики та здійснення відповідно до закону державного нагляду у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування, проведення соціального діалогу з питань формування та реалізації державної соціальної політики, регулювання соціально-трудових відносин Громадської Ради при Міністерстві соціальної політики.


         У засіданні брали участь члени Комітету: Степаненко О.А., Третьякова Г.М., Дзундза Р.М., Галаніна Д.М., Єременко Ю.М., Внучко С.М. та запрошені: Постоюк О.О. – Директор департаменту соціального страхування та партнерства Міністерства соціальної політики України; Кузовий Ю.В. – Федерації роботодавців України; Тимошенко Т.О. – Всеукраїнська федерація роботодавців у сфері туризму України; Бурмістров О.В. – Заступник Голови Громадської Ради.
       На засіданні обговорювалися: питання діяльності Фондів соціального страхування, монополізація їхньої діяльності державою, проблеми нерівних економічних умов для державних і приватних фондів страхування; питання профіцитів Фондів і залучення надлишкових коштів в інвестування; питання щодо зменшення Єдиного соціального внеску; необхідність вирішення питань не тільки структури Фондів соціального страхування та її недоліків, а й тих проблем, з якими стикаються споживачі страхових послуг і т.д. Обговорювалися шляхи і механізми вирішення наявних проблем.
       Було зазначено, що Громадська Рада, виступає тим інститутом, який повинен досліджувати та доносити до Міністерства точку зору громадськості з того чи іншого питання у формі пропозицій.
 

 

Прес-центр