Зїзд Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України

09 червня 2013 року о 15.00 год. відбудеть ІХ-ий позачерговий З’їзд Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України
     Адреса: місто Львів, вул. Княгині Ольги, 5В, офіс 1 (конференц-зал НВП Т «Нова техніка»).
Проїзд від центру міста: трамвай № 3, № 5 та  маршрутний автобус № 114, 45  до зупинки «Карпатбуд», Від Привокзальної площі маршрут № 41, трамвайний маршрут (з пересадкою на вул. Нечуя-Левицького) № 9 , далі – трамвай № 3, 5 .
     Початок реєстрації – 14.00 год.

При собі необхідно мати оригінал витягів з протоколу про делегування на з’їзд (згідно встановленої квоти: 10 делегатів від всеукраїнських профспілок, 2 делегати від обласних, місцевих та інших профспілок) та для делегатів - документ , що посвідчує особу.
     Список делегатів від організації подати на адресу Федерації: Київ, вул. Анрі Барбюса 11/2 до 06 червня 2013 року.

Проект порядку денного З’їзду:

1.    Доповідь Голови Федерації про діяльність Федерації з 26 травня 2010 року та причини, що спонукали скликання Позачергового з’їзду.
2.    Про повноваження Голови Федерації.
3.    Про зміну назви Федерації.
4.    Про вихід Всеукраїнської професійної спілки працівників-мігрантів в Україні та за її межами зі складу Федерації.
5.    Про виключення Всеукраїнської профспілки працівників малого та середнього бізнесу «Єднання» зі складу Федерації та виведення Кожевіної Н.Д. зі складу керівних органів Федерації.
6.    Про виключення профспілкової організації «Чернігівська профспілка підприємців «Єдність» зі складу Федерації.
7.    Кооптація до ревізійної комісії.
8.    Про прийняття нових членів до складу Федерації.
9.    Про прийняття нової редакції Статуту Федерації.
10.    Затвердження нової редакції Угоди Федерації.
11.    Різне.

Голова                                                                                                    Рой В.Є.