Зустріч представників громадянського суспільства України з Хюгом Мінгареллі

В контексті завершення місії Посла ЄС в Україні Хюга Мінгареллі керівники проєвропейських платформ і проекту «Громадська синергія» зустрілися з паном Послом, для підбиття підсумків трирічної співпраці та обговорити майбутні виклики, що стоять перед Платформами.

За словами Хюга Мінгареллі, Україна має надзвичайне громадянське суспільство, якого немає у більшості країн-сусідів та навіть в деяких державах-членах ЄС. Він підкреслив, що за останні роки Україна досягла значного прогресу в імплементації Угоди про асоціацію і роль у цьому процесі громадянського суспільства важко переоцінити.


Пан Мінгареллі також наголосив на тому, що поки залишаються невідомими плани нових політичних еліт щодо виконання Угоди, тому громадськість може стати драйвером цього процесу.
Ми поговорили з послом про здобутки платформ та перспективи їхньої подальшої діяльності, майбутнє Східного партнерства, посилення регіонального виміру євроінтеграції та інші питання, що турбують учасників платформ.
 

Насамкінець, поділилися нашою аналітикою, подякували Хюгу Мінгареллі за послідовну підтримку та запросили його на майбутні заходи як доброго друга українського громадянського суспільства.
Нагадаємо, наступним Главою Представництва Європейського Союзу в Україні стане естонський дипломат Матті Маазікас.

Джерело: www.facebook.com/CivicSynergy/posts/1263320887167200