4 вересня 2010 року відбувся Пленум Ради Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України.

У роботі Пленуму взяли участь 15 членів Ради. Головувала Наталія Кожевіна – Почесний Голова (Голова Ради Федерації).

Порядок денний:

1. Про організаційні питання діяльності Федерації.
  2. Про затвердження нового логотипу Федерації.
  3. Про презентацію нової версії сайту Федерації, її затвердження.
  4. Про участь представників членських організацій Федерації у виборах до органів місцевого самоврядування 31 жовтня 2010 року, затвердження рекомендацій щодо їх передвиборчих програм.

Члени Ради вирішили організаційні питання діяльності. Олійник С.О. повідомив про відкликання Олефір Т.В. з Ради Федерації та делегування замість неї від Всеукраїнської професійної спілки працівників-мігрантів (згідно п. 4.1, 7.2.1 Статуту Федерації) Лозинського Володимира Даниловича – члена Президії та голову Департаменту соціального сирітства Всеукраїнської професійної спілки працівників-мігрантів.

Пленум затвердив малий логотип Федерації,

нову концепцію та дизайн сайту.

Постановили використовувати малий логотип у поточній діяльності Федерації і продовжити роботу над створенням великого логотипу та долучитися до роботи на наповнення сайту: надавати коментарі, пропозиції щодо ініціатив Федерації та брати участь в обговоренні матеріалів, розміщених на сайті.

Пленум рекомендував профспілковим організаціям, які входять до складу Федерації, активно висувати своїх активістів в кандидати до органів місцевої влади та укласти з політичними партіями, блоками, окремими кандидатами в депутати угоди про відстоювання інтересів профспілок. Профспілковим організаціям запропоновано підтримати на виборах ті політичні сили чи окремих кандидатів, які підпишуть з ними такі угоди.

Пропозиції щодо великого логотипу Федерації надсилайте до апарату Федерації. Затвердження великого логотипу Федерації планується на наступному Пленумі Ради Федерації. Також чекаємо від Вас пропозиції щодо структури сайту, інформацію про власні організації та про поточну роботу (акції, новини, інтерв’ю, виступи, листи, пропозиції до законодавчих актів тощо).