Прес-конференція спілки підприємців Чернігівщини

10 березня у Чернігові в Експертному клубі «Чиста політика» було проведено прес-конференцію з нагоди створення Ради підприємців Чернігівщини за участі:

- Романенка Ігоря Володимировича, голови Комітету з питань інформаційного забезпечення Ради підприємців при Верховній Раді України, співголови Ради підприємців Чернігівщини;

- Варнакової Олени Юріївни, голови Чернігівської профспілки підприємців, співголови Ради підприємців Чернігівщини;

- Лазара Віктора Леонідовича, голови Чернігівського обласного об’єднання організації роботодавців «Сіверщина», співголови Ради підприємців Чернігівщини;

- Аверченка Сергія Миколайовича, голови обласного об’єднання організації роботодавців Чернігівщини, секретаря Ради підприємців Чернігівщини.

Головною метою Ради підприємців Чернігівщини було визначено захист інтересів підприємців, об’єднання громадського руху бізнес-суспільства та налагодження зворотнього зв’язку з владою.
Співголови зазначили, що діяльність Ради підприємців Чернігівщини лежить в площині, яка знаходиться поза політикою.

Також було приділено увагу концепції законопроекту спрощеної системи оподаткування. Багато різноманітних запитань та думок було висловлено, але підприємці погодилися з основними принципами запропонованої концепції та зазначили, що єдиним шляхом досягнення мети – є об’єднання підприємницького руху навколо консолідованого рішення, що враховує інтереси кожного підприємця.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати з відеоматеріалів, наданих Експертним клубом «Чиста політика». Перейти до перегляду відеоматеріалів.

 

ДЖЕРЕЛО: РАДА ПІДПРИЄМЦІВ