Профспілки вимагають Кабмін відкликати з Ради законопроект про пенсійну реформу

Профспілки наполягають Кабінет міністрів України відкликати з Верховної Ради законопроект «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». Про це йдеться в резолюції, що було прийнято 31 січня на всеукраїнських зборах представників профспілкових організацій у Києві.

«Вимагаємо від Кабінету міністрів України відкликати з Верховної Україна Ради законопроект про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи і невідкладно приступити до формування з соціальними партнерами спільних комплексних заходів щодо забезпечення пенсійної реформи на основі законів України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та концепції проведення подальшої реформи», — йдеться в тексті документа.

Крім того, профспілки закликають уряд розробити та затвердити у першому півріччі поточного року програму реформ заробітної плати до 2012 року, спрямовану на максимальну легалізацію зарплат, відновити практику розробки державних програм зайнятості населення, розробити за участю соціальних партнерів в першому півріччі 2011 року і подати на схвалення парламенту таку програму на 2012-2015 роки, забезпечити захист діючих робочих місць від ліквідації, і гарантувати створення в 2011 році не менше 680 тисяч нових робочих місць.

Нагадуємо, що віце-прем'єр Сергій Тігіпко, виступаючи 31 січня на всеукраїнських зборах представників профспілкових організацій, заявив про те, що планує  просити Кабінет міністрів відкликати з Верховної Ради законопроект про пенсійну реформу.