Профспілки знайшли 30 мільярдів гривень до державного бюджету України. Чи потрібні владі гроші?

В середу 09.12.2011 о 12:30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Підприємці знайшли 30 мільярдів гривень до державного бюджету України. Чи потрібні владі гроші?».

Учасники: голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України Вячеслав Рой, член Ради підприємців при Верховної Ради України Юрій Єременко, координатор Центрального штабу порятунку українського підприємництва Віталій Дюкарєв, голова Київської міської профспілкової організації Всеукраїнської професійної спілки "Столиця-регіони" Святослав Швецов. Запрошені: представники Міністерства фінансів України, ДПА України, МВС України, КМДА. (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал). Телефон: (097)827-19-38. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

ДЖЕРЕЛО: УНІАН