Відбулося чергове засідання Ради підприємців при Верховній Раді України

31 січня 2011 р. під головуванням  Наталії Королевської та Євгена Шаповаленка  пройшло чергове засідання Ради підприємців при Верховній Раді України.

Вирішено 4 лютого провести для громадськості та представників засобів масової інформації презентацію початку роботи Ради (14:30, м. Київ, вул. Грушевського, 18/2).

Рада визначила пріоритети своєї роботи на найближчий час, а саме:

  • ставлення до урядового проекту пенсійної реформи;
  • розробка проектів законів "Про спрощену систему оподаткування", "Про статус малого та середнього бізнесу", "Про єдиний соціальний внесок", "Про ринки";
  • розробка пропозицій по удосконаленню роботи дозвільної системи щодо підприємництва.

Було обрано голів комітетів Ради підприємців.

Комітет з юридичних та правових питань, опрацювання проектів законів, юридичного оформлення ініціатив у сфері регуляторної та підприємницької діяльності очолив Ярослав Рущишин (Комітет підприємців Львівщини); комітет з питань  забезпечення інформаційної політики Ради - Ігор Романенко (приватний підприємець);  комітет з питань моніторингу та аналізу регуляторної та законодавчої сфери (громадського контролю) - Ірина Касьян (Інформаційно-аналітичний центр проблем підприємництва); комітет з питань формування  міжрегіональних зв’язків та структур - Андрій Панаетов (Київське об’єднання Асамблеї підприємців малого та середнього бізнесу); комітет протидії порушенням законодавства у сфері контрольно-перевірочної діяльності уповноважених державних органів - Юрій Єременко (керівник департаменту з організації безпеки Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України).

Вирішено також створити при Раді підприємців комітет з питань ринків.