Звернення до прокурора Запорізької області

Останні кілька років на Запорізький автомобільний ринок (по Оріхівському шосе) здійснюються регулярні спроби рейдерського захоплення майна підприємців і земельної ділянки, на якій розташований ринок.

Прокурору Запорізької області
старшому раднику юстиції
Павлову В.В.

Шановний В’ячеславе Володимировичу!

З 2006 року у Запоріжжі діє "Запорізька професійна спілка підприємців автомобільного ринку". Профспілка належним чином зареєстрована, і є членом Федерації професійних спілок працівників кооперації та інших форм підприємництва України.

Також повідомляю Вам, що Запорізька профспілкова організація "Єднання", яку очолює Володимир Паміров, до складу Федерації професійних спілок працівників кооперації та інших форм підприємництва України та нашої членської організації Всеукраїнської профспілки працівників малого та середнього бізнесу "Єднання" не входить, і, відповідно, ніякого відношення до нашої Федерації не має.

Федерацію тривожить ситуація, що склалася на Запорізькому автомобільному ринку по Оріхівському шосе.

Ми вважаємо, що дії, до яких вдається Запорізька профспілка "Єднання" і її первинна організація на автомобільному ринку (у складі 18 – 20 осіб, очолює Тетяна Сердюк), дезорганізують нормальну роботу колективу ринку, де працює майже 1 200 підприємців. Ці дії, на нашу думку, суперечать чинному законодавству про професійні спілки, а в окремих випадках (за нашими обґрунтованими підозрами) – підпадають під ознаки кримінальних злочинів. Ми переконані, що справжньою кінцевою метою діяльності Запорізької профспілки "Єднання" і Тетяни Сердюк на автомобільному ринку є захоплення майна підприємців і земельних ділянок. Для чого використовуються навіть такі методи як фальшиві ухвали Бориспільського суду Київської області та напади на ринок охоронців нікопольської фірми "Страж".

Федерація просить прокуратуру Запорізької області вжити всіх законних способів для захисту прав та інтересів підприємців автомобільного ринку.

Зокрема, ми просимо:

1. У відповідності з порядком та процедурою, передбаченою Законом України "Про звернення громадян", не розглядати з одних і тих же питань повторні скарги та заяви Сердюк Тетяни та представників незаконно діючої профспілки "Єднання";

2. Забезпечити виконання Правил торгівлі на ринках, затверджених рішенням Запорізької міськради №5 від 23.12.05 р. та протоколу цього міськвиконкому від 21.04.10р. щодо самостійного звільнення території ринку від власності майна підприємців, які в порушення чинного законодавства за відсутністю договорів незаконно здійснюють підприємницьку діяльність та вирішити питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності;

3. Притягти до відповідальності тих чиновників, котрі незаконно, на нашу думку, сприяють комерційній діяльності керівників та активістів профспілки "Єднання";

4. Припинити ту діяльність профспілки "Єднання", яка є незаконною. Прошу повідомити про результати розгляду цього звернення.

З повагою,

Голова Федерації                                                                            Вячеслав Рой