19 березня 2010 року відбулась зустріч Президента України з представниками профспілок України

На зустрічі від Федерації профспілок працівників кооперації та інших форм підприємництва України були присутні Кожевіна Н. та Рой В.Виступ Голови держави був присвячений соціально-економічним проблемам в Україні, питанням подолання кризи та пріоритетним напрямкам розвитку країни.

Зокрема, велику увагу Президентом було приділено питанням погашення заборгованості з заробітної плати, подальшого недопущення оплати за працю в "конвертах", знищення корупції в владних структурах, підвищення рівня оплати праці та прожиткового мінімуму, проведення пенсійної реформи. Ці питання необхідно вирішити за допомогою взаємодії профспілок та владних структур – підкреслив В. Ф. Янукович. У своїй промові президент висловив сподівання, що розвиток соціального партнерства та розбудова держави з достойним рівнем життя стануть загальною ціллю влади та профспілок.

В.Ф. Янукович повідомив, що прийнятий закон про соціальні стандарти буде виконано на основі економічного зростання під громадським контролем профспілок, нагадавши, що соціальна незахищеність, низька заробітна плата породжують також зростання кримінальної напруги в суспільстві.

Президент наголосив на важливості вдосконалити соціальний діалог, приділити особливу увагу колективним договорам, щоб максимально посилити соціальний захист працівників, а він особисто сприятиме ухваленню парламентом закону про соціальний діалог. Як зазначив Президент, - "Широкий соціальний діалог має стати частиною світогляду нової влади і основним інструментом політики держави".

Фахівцями Федерації профспілок працівників кооперації та інших форм підприємництва України було підготовлено ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, яке наприкінці зустрічі Голова Федерації Кожевіна Н.Д. вручила п. Януковичу.